Konkurs „Kaszuby Moim Dziedzictwem”

kmd

Dnia 25.05.2016 r. o godzinie 10.00 w Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach odbędzie się konkurs „Kaszuby Moim Dziedzictwem”. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Towarzystwo Przyjaciół Ucznia „Horyzont” przy Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach. Konkurs dofinansowany jest przez Powiat Kartuski.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać zgłoszenia w terminie od 25.04.2016 r. do 06.05.2016 r. przy pomocy formularza elektronicznego dostępnego poniżej.

Ważne jest także zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz przekazanie informacji uczniom. W tym celu przygotowaliśmy plakat, który można pobrać i wydrukować.

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie. Na uczestników czekają nagrody zarówno za osiągnięcia indywidualne, jak i drużynowe.

Załączniki:

1. Formularz zgłoszeniowy