Wypłyń na głębię

2016-wyplyn-na-glebie

Drodzy uczniowie!

Od 1 kwietnia 2016 roku rusza projekt przeznaczony dla młodych adeptów sztuki wędkarskiej uczęszczających do szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Sierakowice pn. „Wypłyń na głębię 2 – Aktywne wędkarstwo”. Zadanie to polegać ma na przeprowadzeniu dla 30 dzieci i młodzieży z terenu gminy Sierakowice zajęć teoretycznych i praktycznych w formie koła z zakresu wędkarstwa oraz zorganizowaniu w dniu 5 czerwca 2016 roku zawodów wędkarskich z okazji Dnia Dziecka.

Ponadto uczestnicy zajęć koła wędkarskiego będą mieli możliwość przystąpienia do egzaminu na kartę wędkarską.

Zajęcia teoretyczne odbywać się będą w budynku Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w ciągu tygodnia w godzinach popołudniowych, natomiast zajęcia praktyczne – wyjazdy nad jeziora w kwietniowe i majowe weekendy. Na zajęciach zapoznamy się z podstawowymi metodami i technikami połowu ryb, poznamy przepisy które obowiązują wędkującego. Ponadto nauczymy się przygotowywać zestawy do połowu ryb różnymi technikami. Ważnym elementem zajęć będzie również przygotowanie do egzaminu na kartę wędkarską.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś uczestniczyć w tych zajęciach wypełnij poniższy formularz rejestracyjny i pobierz zgodę. Po jej wypełnieniu i podpisaniu przez rodziców musisz ją dostarczyć do sekretariatu Gimnazjum w Sierakowicach, ul. Spacerowa 14. O zakwalifikowaniu do projektu zostaniesz poinformowany mailem, a lista uczestników zostanie opublikowana na stronie: horyzont.sierakowice.pl.

Tutaj również znajdziesz wszystkie aktualne informacje dotyczące projektu. Pamiętaj!!! Liczba uczestników jest ograniczona!

Formularz zgłoszeniowy: http://goo.gl/forms/VFq9PCykQv